Gaminiai

Dengimas plokštėmis

Vienos dalies paminklai

Dviejų dalių paminklai

Trijų dalių paminklai


Granito plokštės yra praktiškos ir ilgaamžės, patrauklios savo dizainu, bei jas bus lengva ir paprasta prižiūrėti. Šis sprendimas tinkamiausias tiems, kurie išvykę, labai užsiėmę ar neturi galimybės dažnai lankyti kapų, nes priežiūra nereikalauja nei daug laiko, nei pastangų, nei priemonių, o kapas visuomet atrodo tvarkingas ir gražus.
Vienos dalies paminklai ir antkapiai gaminami iš vienos dalies akmens be jokių sujungimų. Tai dažniausiai vidutinio dydžio klasikinio stiliaus paminklai. Projektuojame ir gaminame įvairių formų, spalvų, dizaino vienos dalies paminklus. Turime jau pagamintų variantų bei galime sukurti paminklą pagal pateiktą, pageidaujamą dizainą.
Dviejų dalių paminklai yra sudaryti iš dviejų akmens dalių. Projektuojame ir gaminame įvairių formų, spalvų, dizaino bei akmens tipų dviejų dalių paminklus. Turime jau pagamintų variantų bei galime sukurti paminklą pagal pateiktą, pageidaujamą dizainą.
Trijų dalių paminklai yra sudaryti iš trijų akmens dalių ir dažniausiai tai yra vieni iš sudėtingesnių paminklų projektų. Trijų dalių paminkluose dažnai naudojamas kelių rūšių ir spalvų akmuo. Projektuojame ir gaminame įvairių formų, dydžio, spalvų, dizaino trijų dalių paminklus. Turime jau pagamintų variantų bei galime sukurti paminklą pagal pateiktą, pageidaujamą dizainą.